Lipdub w RCEz-cie


Szkolenie z inteligentnych instalacji

24 maja 2018 r. po raz czwarty w naszej szkole odbyło się szkolenie I stopnia dla instalatorów inteligentnych instalacji elektrycznych. Szkolenie poprowadzili przedstawiciele firmy F&F Pabianice, która produkuje cieszące się dużą popularnością w Polsce oraz wielu rynkach zagranicznych podzespoły i całe systemy automatyki, sterowania i zabezpieczeń przemysłowych i domowych instalacji elektrycznych oraz systemy inteligentnych budynków.

Tradycyjnie szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem naszych uczniów w zawodach elektryczno-elektronicznych. W tym roku w szkoleniu uczestniczyło 11 absolwentów z technikum - zawód technik elektryk oraz 14 uczniów z technikum i kursu kwalifikacyjnego E.08.

W pierwszej części szkolenie teoretyczne pozwoliło uczestnikom na zapoznanie się z podzespołami systemu oraz obejmowało zajęcia z instalacji, konfiguracji, programowania i obsługi aplikacji systemu. Druga część szkolenia miała formę zajęć praktycznych obejmujących: montaż, konfigurację oraz uruchomienie systemu.

Dodatkowe kwalifikacje, zdobyta w czasie szkolenia wiedza i umiejętności praktyczne będą atutem naszych absolwentów przy podejmowaniu pracy lub decyzji o wyborze kierunku przyszłych studiów.

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali certyfikat instalatora systemu „F&HOMEradio” oraz indywidualny numer i kartę dostępu do serwisu wsparcia technicznego. Będą mogli również bezpłatnie wypożyczyć podstawowe podzespoły systemu do dalszych ćwiczeń we własnym zakresie. Nasi uczniowie mogą również dalej doskonalić swoje umiejętności w tym kierunku ćwicząc na stanowiskach do montażu inteligentnych instalacji na elektrycznych pracowniach kształcenia praktycznego w naszej szkole lub poprzez uczestnictwo w kolejnych szczeblach szkolenia organizowanych przez firmę F&F.

Organizatorem szkolenia był p. Tomasz Zych przy współpracy kolegów z zespołu elektryczno-elektronicznego.

Tomasz Zych

Szkolenie z inteligentnych instalacji Szkolenie z inteligentnych instalacji Szkolenie z inteligentnych instalacji Szkolenie z inteligentnych instalacji Szkolenie z inteligentnych instalacji Szkolenie z inteligentnych instalacji Szkolenie z inteligentnych instalacji Szkolenie z inteligentnych instalacji Szkolenie z inteligentnych instalacji Szkolenie z inteligentnych instalacji Szkolenie z inteligentnych instalacji Szkolenie z inteligentnych instalacji Szkolenie z inteligentnych instalacji Szkolenie z inteligentnych instalacji Szkolenie z inteligentnych instalacji Szkolenie z inteligentnych instalacji
Z OSTATNIEJ CHWILI

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej 23-400 Biłgoraj ul.T.Kościuszki 98                       tel. 084 686 79 78 fax 084 686 02 54 e-mail:rcezbilgoraj@lbl.pl
Przeprowadź walidację dokumentu Przeprowadź walidację arkusza stylów
Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 28 maja 2018 r. 18:59