REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

article and aside

XXVII Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę

W dniach 25-27 października 2018 roku maturzyści Technikum Mechaniczno- Elektrycznego w Biłgoraju wzięli udział w XXVII Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę. Wraz z uczniami klas czwartych w uroczystościach w Częstochowie wzięli udział także wychowawcy: Katarzyna Głowicka, Marzena Jargieło, Elżbieta Marczak-Bil, Agnieszka Zdzioch, Ryszard Kochman oraz nauczyciele opiekunowie: Józefa Gęborys, Stanisław Marchwiany, Tomasz Romańczuk i Wojciech Stasiewicz.

W drogę wyruszyły dwa duże autokary. Pierwszy dzień, w deszczu, to zwiedzanie Krakowa oraz miejsc związanych ze świętym Janem Pawłem II. Po południu wyruszyliśmy do Zakopanego. I tu pogoda dopisała! Przeszliśmy piękną Dolinę Kościeliską, niektórzy zajrzeli do wyżej położonej Jaskini Mylnej, przeszli Wąwóz Kraków i „zaliczyli” Smoczą Jamę. Zwiedziliśmy także Zakopane, w szczególności kościół na Krzeptówkach.

Ostatni dzień to wyżej wspomniana Jasna Góra: Eucharystia w Bazylice Jasnogórskiej, Droga Krzyżowa na Wałach Jasnogórskich, Akatyst w Kaplicy Cudownego Obrazu, a na koniec Apel Jasnogórski w Kaplicy Cudownego Obrazu.

Do domu wróciliśmy nad ranem w niedzielę. Na szczęście dzięki zmianie czasu i niedzieli można było się wyspać...

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Wesołych Świąt.

Pełnych spokoju i radości Świąt Wielkanocnych, dobrego wypoczynku w rodzinnym gronie oraz optymizmu, energii i nadziei na lepszą przyszłość.

Koncert zespołu RCEZ BAND w Radiu Lublin.

Szkolny zespół muzyczny „RCEZ Band” już po raz kolejny brał udział w przesłuchaniach Wojewódzkiego Konkursu Artystycznego 7 TALENT w Lublinie. W poprzednich edycjach dwukrotnie wyśpiewaliśmy sobie wyróżnienie, co było dla nas dużym sukcesem.

Internet światłowodowy w RCEZ.

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej uzyskało dostęp do szybkiego szerokopasmowego Internetu za pośrednictwem sieci światłowodowej. Instalacja połączenia światłowodowego została wykonana przez firmę OBSS BIŁGORAJSKIE SIECI ŚWIATŁOWODOWE.

Technologia na miarę XXI wieku dla uczniów samochodówki.

W dniu 04.04.2019 odbyły się w naszej szkole warsztaty z zakresu inżynierii odwrotnej, przeprowadzone przez firmę 3D MASTER, pokaz został przeprowadziny na skanerze Artec Eva.

Tryumf w województwie.

Świetnie zaprezentowali się nasi lekkoatleci w Wojewódzkiej Licealiadzie w Drużynowych Biegach Przełajowych , które odbyły się 3 kwietnia w Tomaszowie Lubelskim. Odmłodzona drużyna RCEZ, składająca się w większości z uczniów klas pierwszych i drugich, zwyciężyła w tych mocno obstawionych zawodach.

Pożegnanie maturzystów w Internacie.

„Drogie Koleżanki i Koledzy! Nadszedł czas pożegnania. Czas rozstania z przyjaciółmi, kolegami i wychowawcami”. Tymi słowami 26 marca, młodsza społeczność Internatu rozpoczęła uroczystość pożegnania tegorocznych maturzystów.

Piłka w grze.

W marcu br. młodzież naszego internatu uczestniczyła w IX Turnieju Halowej Piłki Nożnej Internatów Powiatu Biłgorajskiego.

Zwycięzcy w akcji „Góra Grosza”.

Dziękujemy wszystkim klasom, które zaangażowały się w XIX edycję akcji pod hasłem „Góra Grosza”, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Zbiórka monet groszowych trwała od 21 stycznia do 15 marca 2019r.

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
copyright

WEBDESIGN BY RCEZ TEAM

scrolltop