REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo OTWS

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zdobyło I miejsce w rankingu szkół samochodowych w Polsce w 2019 roku.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

article and aside

Aktualnosci

 • Wyróżnione logo.
  Wyróżnione logo.
  Dnia 15 listopada br. w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju odbyła się konferencja podsumowująca konkurs na logo i hasło promujące Powiat Biłgorajski.
 • RCEZ drużynowym mistrzem powiatu biłgorajskiego w badmintonie.
  RCEZ drużynowym mistrzem powiatu biłgorajskiego w badmintonie.
  W dniu 15 listopada 2019r. miała miejsce licealiada w badmintona o drużynowe mistrzostwo powiatu biłgorajskiego. Rozgrywki odbywały się w kategoriach dziewcząt i chłopców.
 • Sportowa rywalizacja wychowanków Internatu RCEZ.
  Sportowa rywalizacja wychowanków Internatu RCEZ.
  Prowadzisz aktywny tryb życia? Wychowankowie Internatu RCEZ również! To właśnie dla nich p. Patrycja Jurczuk zorganizowała rozgrywki sportowe! Pod okiem p. Przemysława Kubata uczniowie przygotowywali się do gier i zabaw sportowych. Młodzież swoją sportową rywalizację rozpoczęła od rozgrzewki.
 • „Twoja Krew Ratuje Życie”.
  „Twoja Krew Ratuje Życie”.
  W dniu 13.11.2019 roku, po raz kolejny w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju została zorganizowana akcja oddawania krwi. Do naszej szkoły zaproszeni zostali pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, którzy przeprowadzili akcję poboru krwi.
 • Patriotyczna wizyta w domu kombatanta.
  Patriotyczna wizyta w domu kombatanta.
  We wtorkowe popołudnie 12 listopada 2019 roku uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej, a wśród nich wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu gościli w Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Biłgoraju.
 • Stypendia za wyniki w nauce.
  Stypendia za wyniki w nauce.
  18 uczniów naszej szkoły otrzymało stypendia za wysokie wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe w II semestrze roku szkolnego 2018/2019.
 • Szkoła do hymnu.
  Szkoła do hymnu.
  W piątek, 8 listopada 2019 roku nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Zawodowej a polegającej na wspólnym odśpiewaniu „Mazurka Dąbrowskiego”.
 • Program obchodów Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada.
  Program obchodów Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada.
  08.30 Złożenie kwiatów pod pomnikami Nieznanego Żołnierza i Marszałka Józefa Piłsudskiego (Plac Litewski)
 • Odezwa Komitetu Honorowego Obchodów Narodowego Swieta Niepodległosci 11 Listopada w województwie lubelskim.
  Odezwa Komitetu Honorowego Obchodów Narodowego Swieta Niepodległosci 11 Listopada w województwie lubelskim.
  W dniu 1 wrzesnia 2019 roku podczas uroczystosci zorganizowanych w Warszawie zokazji 80. rocznicy wybuchu II wojny swiatowej, Mike Pence wiceprezydent Stanów Zjednoczonych podkreslał: Historia Polski jest historia narodu, który nigdy nie utracił nadziei, który nigdy nie dał sie złamac, który nigdy nie zapomniał kim jest. (...)
 • Twoja Krew Ratuje Życie.
  Twoja Krew Ratuje Życie.
  Akcja oddawania krwi będzie miała miejsce dnia 13 listopada (środa) 2019 roku w małej sali gimnastycznej od godz. 9:00 do 13:00.
recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

RCEZ zaprasza Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA
scrolltop