REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

RCEZ

Biłgoraj

article and aside

Doradca metodyczny - języki obce

Mgr Anna Olszowy - konsultacje w sali 85 (II piętro)

doradca

Godziny konsultacji: czwartek 14.00 - 15.30

Inne terminy po umówieniu za pomocą poczty elektronicznej olszowy.anna@gmail.com.

Warsztaty metodyczne „ Święta narodowe i tradycje na lekcjach języka angielskiego”

Dnia 18 października odbyły się warsztaty metodyczne „ Święta narodowe i tradycje na lekcjach języka angielskiego”. W czasie zajęć opracowany został materiał do wykorzystania na lekcji dotyczącej historii regionu - „Our Local Hero”. Serdecznie dziękuje osobom zaangażowanym w opracowanie materiału do lekcji, paniom Annie Kraczowskiej, Barbarze Gliwie, Marzenie Kwiatkowskiej oraz Agnieszce Strzelec . warsztaty metodyczne odbyły się w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Do pobrania:
Stanisław Pojasek lesson
Scenariusz lekcji na temat osoby zasłużonej dla regionu

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Wyjazd na Targi Energetyczne

W dniu 14 listopada 2018 r. uczniowie klas III TE i IV TE o profilu elektrycznym uczestniczyli w wycieczce programowej do Lublina na targi energetyczne „Energetics”.

Kwesta z okazji Narodowego Święta Niepodległości

W ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, 9 listopada 2018 r. Samorząd Uczniowski RCEZ przeprowadził zbiórkę pieniędzy na fundusz opieki nad miejscami pamięci narodowej, o które troszczy się nasza szkoła.

Reprezentacja RCEZ na miejskich uroczystościach setnej rocznicy odzyskania niepodległości

W dniu 11 listopada 2018 r. nasi uczniowie w poczcie sztandarowym godnie reprezentowali szkołę podczas oficjalnej uroczystości, zorganizowanej wspólnie przez władze powiatu, miasta i gminy Biłgoraj z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Pamięć o miejscach pamięci narodowej w Biłgoraju i okolicy.

W przededniu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowaliśmy w naszym internacie małą uroczystość. Część uroczystości uświetniła prelekcja naszego gościa, pana A. Czacharowskiego, wicedyrektora SP Nr 1 w Biłgoraju, nauczyciela, pasjonaty.

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
copyright

WEBDESIGN BY RCEZ TEAM

scrolltop