ZESPÓŁ
INFORMATYCZNO-EKONOMICZNY
PRZY RCEZ BIŁGORAJ

h1
h2
h3
h4Nagłówek strony

Artykuł i boczne menu

Artykuł

ROK SZKOLNY 2015/2016

 • Sukces uczniów RCEZ w I regionalnym Konkursie Informatycznym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

  30 maja 2016 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Zamoyskiego w Zamościu odbył się finał Regionalnego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Głównym organizatorem konkursu było Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Zamościu. Etap finałowy składał się z części teoretycznej i praktycznej, w trakcie których uczniowie odpowiadali na pytania i rozwiązywali zadania z różnych działów informatyki.

 • Etap finałowy XII Regionalnego Konkursu Dzień Bezpiecznego Komputera

  12 lutego 2016r. w Zespole Szkół Energetycznych im. prof. K. Drewnowskiego w Lublinie odbył się etap regionalny XII Konkursu Informatycznego "Dzień Bezpiecznego Komputera", organizowany pod patronatem Polskiego Towarzystwa Informatycznego w ramach obchodów Światowego Dnia Bezpiecznego Internetu. W rywalizacji uczestniczyło 250 laureatów etapu szkolnego. Zawody były rozgrywane w kategoriach: szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z podziałem na technika i licea.

 • Finał XI Szkolnej Olimpiady Wiedzy Informatycznej

  Dnia 5 lutego 2016 roku odbył się finał XI Szkolnej Olimpiady Wiedzy Informatycznej. Celem przeprowadzonych zawodów było popularyzacja wiedzy informatycznej oraz ujawnianie i rozwijanie talentów informatycznych.

 • XII Regionalny Konkurs Informatyczny Dzień Bezpiecznego Komputera

  W dniu 10 grudnia 2015 r. w małej sali gimnastycznej odbył się etap szkolny XII Regionalnego Konkursu Informatycznego „Dzień Bezpiecznego Komputera”. Uczniowie klas: 2 TI, 3 TI i 4 TI odpowiadali na pytania przesłane przez organizatora konkursu. Do reprezentowania naszej szkoły w etapie regionalnym w Lublinie zostali wyłonieni: Patryk Iwańczyk, Konrad Kręt i Arkadiusz Węgrzyn.

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 16 listopada 2017 r. 19:36

Linki z obrazkami

aktualności

Aktualności

Aktualności z życia Zespołu Informatycznego.

Więcej...

nauczyciele

Nauczyciele

Galeria opiekuna i członków naszego zespołu.

Więcej...

pracownie

Pracownie

Nasze pracownie, które nieustannie modernizujemy i wbogacamy.

Więcej...

olimpiada

Olimpiada

Od wielu lat organizujemy Olipiadę Wiedzy Informatycznej.

Więcej...