ZESPÓŁ
INFORMATYCZNO-EKONOMICZNY
PRZY RCEZ BIŁGORAJ

h1
h2
h3
h4Nagłówek strony

Artykuł i boczne menu

Artykuł

Etap finałowy XII Regionalnego Konkursu Dzień Bezpiecznego Komputera

12 lutego 2016r. w Zespole Szkół Energetycznych im. prof. K. Drewnowskiego w Lublinie odbył się etap regionalny XII Konkursu Informatycznego "Dzień Bezpiecznego Komputera", organizowany pod patronatem Polskiego Towarzystwa Informatycznego w ramach obchodów Światowego Dnia Bezpiecznego Internetu. W rywalizacji uczestniczyło 250 laureatów etapu szkolnego. Zawody były rozgrywane w kategoriach: szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z podziałem na technika i licea.

Podczas trwania konkursu uczestnicy wysłuchali okolicznościowych wykładów poświęconych tematyce bezpieczeństwa podczas korzystania z Internetu.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Patryk Iwańczyk, Wojciech Jargieło i Konrad Kręt.

W kategorii „Technikum” pierwsze miejsce zajął uczeń klasy 4 TI Wojciech Jargieło. W ten sposób już czwarty raz z rzędu reprezentant naszej szkoły zwyciężył w tym konkursie. W sumie na dwanaście edycji konkursu uczniowie naszej szkoły zwyciężyli w sześciu.

Wszyscy laureaci otrzymali wołczery na egzaminy certyfikujące ECDL fundowane przez Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz nagrody rzeczowe fundowane przez firmę VICO.

W uroczystości wręczenia nagród i dyplomów uczestniczyli: Pan Wojciech Kulik – regionalny koordynator ECDL, członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Pan Janusz Warszewski, konsultant LSCDN i Pani Anna Smolińska, Dyrektor Zespołu Szkół Energetycznych.

Uczniami RCEZ opiekował się p. Krzysztof Socha.

Gratulujemy Wojtkowi zwycięstwa w Konkursie!

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 16 listopada 2017 r. 19:36

Linki z obrazkami

aktualności

Aktualności

Aktualności z życia Zespołu Informatycznego.

Więcej...

nauczyciele

Nauczyciele

Galeria opiekuna i członków naszego zespołu.

Więcej...

pracownie

Pracownie

Nasze pracownie, które nieustannie modernizujemy i wbogacamy.

Więcej...

olimpiada

Olimpiada

Od wielu lat organizujemy Olipiadę Wiedzy Informatycznej.

Więcej...