Nagłówek strony

Artykuł i boczne menu

Artykuł

Sukces uczniów RCEZ w I regionalnym Konkursie Informatycznym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

30 maja 2016 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Zamoyskiego w Zamościu odbył się finał Regionalnego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Głównym organizatorem konkursu było Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Zamościu. Etap finałowy składał się z części teoretycznej i praktycznej, w trakcie których uczniowie odpowiadali na pytania i rozwiązywali zadania z różnych działów informatyki. Nasi uczniowie osiągnęli wspaniały wynik zajmując pierwsze cztery miejsca. W konkursie zwyciężył Szymon Kargol z klasy 3 TI, drugie miejsce zajął Arkadiusz Węgrzyn z klasy 4 TI, trzecie Patryk Iwańczyk – również z klasy 4 TI, a czwarte Konrad Kręt z klasy 3 TI. Uroczyste podsumowanie wyników konkursu odbyło się 10 czerwca br. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Zamoyskiego w Zamościu. Wszyscy laureaci i finaliści konkursu otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Uczniami RCEZ opiekował się p. Krzysztof Socha.

W tym roku szkolnym to już trzeci informatyczny konkurs regionalny, w którym zwyciężyli uczniowie RCEZ. Mianowicie w XII Regionalnym Konkursie Dzień Bezpiecznego Komputera w kategorii "Technikum" pierwsze miejsce zajął Wojciech Jargieło z klasy 4 TI, a w X Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym "Rok przed dyplomem" w zawodzie technik informatyk uczniowie z klasy 3 TI: Szymon Kargol i Łukasz Kurant zajęli odpowiednio I i II miejsce.

Wszystkim naszym uczniom gratulujemy tak wielkich sukcesów.

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 16 listopada 2017 r. 19:36