R C E Z

ZAWARTOŚĆ DOKUMENTU

LEWA CZĘŚĆ DOKUMENTU

FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO

W dniach 8-9 czerwca 2016 roku w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Nowym Sączu odbył się Finał Ogólnopolski jubileuszowego XX Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

Po wygranych eliminacjach powiatowych drużyna z naszej szkoły wygrała eliminacje wojewódzkie, które odbyły się 21 maja w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Zamościu. Brało w nich udział 12 zespołów z województwa lubelskiego. Zwycięska drużyna z klasy III sa w składzie Dominik Bartnik, Rafał Kozak, Rafał Krasnodębski, przygotowywana przez Roberta Kłoska, reprezentowała naszą szkołę, powiat i województwo w finale ogólnopolskim. Uczestnicy z 16 województw startowali w siedmiu konkurencjach

• udzielanie pierwszej pomocy.

Uczeń naszej szkoły, Dominik Bartnik, zajął ex aequo pierwsze miejsce w konkurencjach teoretycznych, rozwiązując bezbłędnie wszystkie testy. Po zmaganiach teoretycznych zajmowaliśmy drużynowo drugie miejsce. W klasyfikacji końcowej zajęliśmy ostatecznie czwarte miejsce, co jest znaczącym sukcesem naszej szkoły.