MISTRZOSTWA RCEZ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

We wtorek 15 września na obiekcie autodromu odbyły się misztrzostwa szkoły w biegach przełajowych. W zawodach wystartowało 66 osób. Sprzyjająca pogoda pozwoliła osiagnąć dobre wyniki i wszystkim uczestnikom dobiec do mety. Wśród dziewcząt najlepiej wypadła Ola Szymanik (II TH) wyprzedzając Sylwię Podporę i Paulinę Sulowska z klasy IIITH.

Rywalizacja wśród chłopców toczyła sie pod dyktando Sylwestra Pydy(IIITE), Daniela Doliny(IVTE) oraz Jakuba Bielańskiego (IITA). Wygrał ten pierwszy, drugie miejsce zajął Daniel, a na trzeciej pozycji uplasował się Kuba z IITA.

W rywalizacji chłoców klas pierwszych zwyciężył Patryk Obszański(ITE) przed Patrykiem Szmołdą(ITA) i Danielem Dziurą(ITM).

Klasyfikacja końcowa - dziewczęta

KLASOWA

  1. IIITh 58
  2. IITh 49
  3. IEk 47
  4. IVTh 45

INDYWIDUALNA

  1. Szymanik Ola IITh
  2. Podpora Sylwia IIITh
  3. Sulowska Paulina IIITh
  4. Ruszczak Karolina IITh
  5. Piętak Agata IEk
  6. Bień Karolina IVTh
  7. Wyroślak Anna IVTh
  8. Sadło Izabela IEk
  9. Obszyńska Ola IEk
  10. Marczak Ewelina IIITh
  11. Bednarz Ola IVTh
  12. Oleszczak Martyna IIITh
  13. Goch Klaudia IEk

Klasyfikacja końcowa - chłopcy

KLASOWA

KLASY I

  1. ITE 58
  2. ITM 56
  3. ITA 54
  4. ISa 27
  5. IAM 13

INDYWIDUALNA

  1. Obszański Patryk ITE
  2. Szmołda Patryk ITA
  3. Dziura Daniel ITM
  4. Studnicki Patryk ITM
  5. Dzierżanowski Dominik ISa
  6. Maciocha Michał ITM
  7. Nowak Jarosław ITE
  8. Kudyba Mateusz ITA
  9. Szado Michał ITA
  10. Biszczanik Bartosz IAM
  11. Pyzio Patryk ITE
  12. Kuceł Jakub ITA
  13. Rajter Rafał ITA
  14. Grabias Damian ISA
  15. Saniak Jakub ITA

KLASY II, III, IV

  1. IISA 42
  2. IVTM 33
  3. IITI 31
  4. IITA 30
  5. IVTE 25
  6. IIIA 18
  7. IIITI 16
  8. IIITI 16
  9. IISB 15
  10. IVSA 14
  11. IIM 10
  12. IVTI 7
  13. IVSB 3

INDYWIDUALNA

  1. Pyda Sylwek IITI
  2. Dolina Daniel IVTE
  3. Bielański Jakub IITA
  4. Harkot Jakub IVTM
  5. Szpot Kamil IIIa
  6. Jargiło Norbert IITM
  7. Kuiceł Wojciech IISa
  8. Żelazko Michał IIITi
  9. Broniewski Wojciech IISa
  10. Kaczor Michał IISb
  11. Puk Konrad IISa
  12. Wujec Daniel IISa
  13. Birut Adrian IIm
  14. Grasza Karol IVSa
  15. Jarosławski Robert IVtm
  16. Łukasik Paweł IVTi
  17. Gruszczyński Dawid IVTM
  18. Kapuśniak Paweł IVSa
  19. Solak Andrzej IITA
  20. Śliwa Daniel Ivm
  21. Jamroz Konrad IIITE
  22. Putkowski Daniel IIITi
  23. Kościelski Mateusz IIITh
  24. Szymanik Marek IITA
  25. Derylak Jakub IITA
  26. Dyjak Damian IISb
  27. Rataj Robert IITA
  28. Kaczor Rafał IIITE
  29. Kula Przemysław IVSb
  30. Grabias Dawid IITA
  31. Kozyra Przemysław IISb
  32. Muca Sylwester IISb
  33. Czajka Łukasz IVTM
  34. Bielak Łukasz IVSb
  35. Widz Patryk IITi
  36. Pintal Adrian IVSb
  37. Szady Bartłomiej IIITM
  38. Strzałka Rafał IIITh
Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych
Web design by SILAS