WOJEWÓDZKIE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

Dwa medale zdobyli nasi reprezentanci w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Biegach Przełajowych, które na początku października odbyły się w Adamowie. W ostatnich piętnastu latach ani razu nasi uczniowie nie stanęli na podium tej imprezy, tym razem sztuka ta udała się dwukrotnie. Drugie miejsce na dystansie 2000 metrów zajął Jakub Bielański uczeń klasy IITA, zaraz za nim na trzeciej pozycji uplasował się Sylwester Pyda z IITi. Duże brawa należą się starszym uczestnikom biegu którzy startowali na 3000 metrów. Najlepiej z naszych na tym dystansie zaprezentował się Paweł Łukasik z IVTi (ósme miejsce) i Jakub Harkot z IVTM(dziewiąte miejsce).

Pozostali nasi reprezentanci: Krystian Szkołuba, Patryk Obszański, Daniel Wujec, Adrian Birut, Norbert Jargiło, Rober Jarosławski i Michał Żelazko.