KOLEJNY MEDAL

Po raz czterech latach dominacji naszej szkoły w województwie przyszedł czas na inne miejsce niż pierwsze. Pod koniec października w Lubartowie odbyła się Wojewódzka Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców (10x1500 metrów). Przy bardzo nie sprzyjającej aurze(6 stopni) nasi musieli uznać wyższość szkół z Lublina i Białej Podlaski. Mocno zmotywowani przeciwnicy wyznawali zasadę „bić mistrza” i w końcu im się to udało. Nasi uczniowie trochę uśpieni ostatnimi sukcesami nie dali rady lepiej dysponowanym tego dnia „lekkoatletycznym potentatom”, bo trzeba podkreślić że zarówno Lublin i Biała Podlaska to wojewódzkie ośrodki tej dyscypliny sportu(liczne klasy sportowe o tym profili).

Podsumowując nasi uczniowie w tym trwającym jeszcze roku szkolnym zdobyli rekordową ilość medali rangi wojewódzkiej bo aż cztery. Dwa drużynowo i tyle samo indywidualnie. Na wiosnę kolejne szanse tym razem w sztafetach 4x100
i szwedzkiej. W tej pierwszej jesteśmy w gronie faworytów do zwycięstwa dzięki ostatnim startom w lidze gdzie nasi ustanowili nowy rekord szkoły.

Warto odwiedzić stronę internetową Biłgorajskiej Telewizji Kablowej tam znajduję się wywiad(program z dnia 27.10.2015) z naszym najlepszym sprinter ostatnich lat Kamilem Adamkiem(IVTA).

W skład drużyny z Elektryka weszli: Sylwester Pyda, Robert Jarosławski, Norbert Jargiło, Patryk Obszański, Paweł Łukasik, Krystian Szkałuba, Wojciech Kuceł, Daniel Wujec, Jakub Harkot, Jakub Bielański.

/RCEZ/

Kolejny medal Kolejny medal
Web design by SILAS