SUKCESY SZKOLNEGO ZESPOŁU MUZYCZNEGO "RCEZ BAND"

Od rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016 upłynęło niespełna trzy miesiące, a zespół ma już za sobą kilka ważnych występów.

Pierwszym z nich był koncert z okazji 50-lecia szkoły. Wzięli w nim udział absolwenci, którzy w dorosłym życiu nadal realizują swoje muzyczne pasje i odnoszą sukcesy na polskich estradach. Zagrali i zaśpiewali z nami: Paweł Skiba, Anna Wasąg, Paulina Skiba, Kacper Rożański, Krystian Lachowski, Hubert Nawrocki, Mateusz Dorocicz i Tomasz Oszust, a także uczniowie Aleksanda Szymanik i Rafał Kaczor. Nasi absolwenci przyjeżdżali do nas z różnych zakątków Polski dlatego próby trwały niemalże do północy ale warto było, koncert był wyśmienity.

Równorzędnie trwały przygotowania do konkursów muzycznych. Wzięliśmy udział w VIII Józefowskich Spotkaniach
z Poezją Papieską i Piosenką Religijną
, które odbyły się 16.10.2015r. w MOK Józefowie. Popularyzacja idei sprawiedliwości, pokoju, dobra i prawdy jakże bliska Papieżowi Janowi Pawłowi II, przekazana w muzyce wykonywanej przez „RCEZ Band” spodobała się jury i przyznano nam II nagrodę w tym konkursie.

Kolejnym, jakże ważnym dla nas muzycznym wydarzeniem był XX Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej
i Legionowej Biłgoraj 2015
, który odbył się 06.11.2015 w MDK Biłgoraj. Festiwal jest lekcją patriotyzmu, w piosenkach słychać tęsknotę za wolnością i umiłowanie Ojczyzny, co nadaje szczególnego charakteru temu Festiwalowi. Jury nie miało łatwych wyborów. Poziom tegorocznego festiwalu był bardzo wysoki i wyrównany, tym bardziej cieszy fakt, iż zespół "RCEZ Band" otrzymał tytuł Laureata i awans do festiwalu ogólnopolskiego.

Zachęcamy do odwiedzania nas na fb Rcez Band oraz posłuchania ….

https://www.youtube.com/watch?v=G6sHT5dTn-o

https://www.youtube.com/watch?v=-AUwPoGQd3c&feature=youtu.be

Agnieszka Iwanek, Marcin Łukaszczyk

Sukcesy Szkolnego Zespołu Muzycznego “RCEZ Band” Sukcesy Szkolnego Zespołu Muzycznego “RCEZ Band” Sukcesy Szkolnego Zespołu Muzycznego “RCEZ Band” Sukcesy Szkolnego Zespołu Muzycznego “RCEZ Band” Sukcesy Szkolnego Zespołu Muzycznego “RCEZ Band” Sukcesy Szkolnego Zespołu Muzycznego “RCEZ Band” Sukcesy Szkolnego Zespołu Muzycznego “RCEZ Band”
Web design by SILAS