MISTRZOSTWA RCEZ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

Dnia 20 września rozpoczęliśmy sezon biegowy Mistrzostwami Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt. Mimo wietrznej pogody humory dopisywały wszystkim zawodnikom i zawodniczkom. Nie zabrakło emocji niespodzianek i sportowej rywalizacji. Wśród dziewcząt zwyciężyła uczennica klasy ITi Karolina Badach, drugie miejsce zajęły Szymanik Aleksandra z klasy III Th i Katarzyna Kuczma z I Ek, na trzecim stopniu podium stanęła Deruś Natalia z klasy IIITh.

Rywalizacja wśród chłopców toczyła sie pod dyktando Jakuba Bielańskiego (IITA) i Sylwestra Pydy(IIITE), na trzeciej pozycji uplasował się Norbert Jargiło z IIITm.

W rywalizacji chłoców klas pierwszych zwyciężył Dawid Bernaś (ITM) przed Karolem Koper(IEK) i Kacprem Harkotem(ISa)..

Klasyfikacja końcowa – dziewczęta indywidualna

KLASOWA

  1. III TH 31 punktów
  2. IVTH 21
  3. ITi 13

INDYWIDUALNA

  1. Badach Karolina I Ti
  2. Szymanik Ola IIITh, Kuczma Katarzyna I Ek
  3. Deruś Natalia IIITh
  4. Ruszczak Karolina IIITh
  5. Marczak Ewelina IV Th
  6. Pelc Katarzyna IVTh
  7. Kniaź Kinga IV Th
  8. Gilas Milena IV Th
  9. Kurowska Edyta IV Th
  10. Oleszczak Martyna IV Th
  11. Żerebiec Kinga IV Th
  12. Rzeźnik Barbara IV Th
  13. Furmaniak Agnieszka IV Th

Klasyfikacja końcowa – chłopcy

KLASY I

KLASOWA

  1. ITM 44 punktów
  2. ISa 40
  3. IEk i ISb 14

INDYWIDUALNA

  1. Bernaś Dawid ITM
  2. Koper Karol IEk
  3. Harkot Kacper ISa
  4. Oleszek Rafał ITM
  5. Szmołda Aleksander ISa
  6. Mucha Hubert ITM
  7. Siemczyk Sebastian ISb
  8. Łosiewicz Damian ITI
  9. Soliłko Jan ISa
  10. Swacha Bartek ISa
  11. Bielak Adrian ISb
  12. Komanowski Bartek ITM
  13. Turczyniak Maciek ISa
  14. Gajór Łukasz ITM
  15. Sulowski Kamil ITM

KLASY II, III, IV

KLASOWA

  1. IIITA i IIITM 18 punktów
  2. IIISa 15
  3. IIITi 14

INDYWIDUALNA

  1. Bielański Jakub IIITA
  2. Pyda Sylwek IIITI
  3. Jargiło Norbert IIITM
  4. Kaczor Łukasz IIId
  5. Birut Adrian IIIm
  6. Branewski Wojciech IIISa
  7. Chorębała Mateusz IIITE
  8. Szpot Kamil IILo
  9. Obszański Patryk IITE
  10. Dziduch Artur IId
  11. Sarzyński Jacek IIITM
  12. Żelazko Michał IVTI
  13. Kuceł Wojciech IIISa
  14. Wujec Daniel IIISa
  15. Jargieło Michał IISa
  16. Uchman Grzegorz IISb
  17. Przytuła Damian IITI
  18. Kozak Piotr IISa
  19. Solak Andrzej IITA
  20. Szmołda Mateusz IISb
  21. Czarny Marek IVTA
  22. Solak Andrzej IIITA
  23. Kozyra Przemysław IIISb
  24. Bednarz Bartłomiej IILo
  25. Szymanik Marek IIITA
  26. Pieczykolan Marcin IISb
  27. Żołdak Kacper IISb
  28. Pisowicz Jakub IITE
  29. Paszko Maciej IITE
  30. Góra Łukasz IVSa
  31. Dzierżanowski Dominik IISa
  32. Kulanica Dawid IVSa
  33. Kaziród Piotr IId
  34. Pyzio Patryk IITE
  35. Budzyński Dominik IISa
  36. Dyjak Damian IIISb
  37. Rębacz Daniel IISb
  38. Pułapa Sławomir IVSb
  39. Kobel Krzysztof IVSa
  40. Karpik Norbert IIam
  41. Malec Marcin IVSa
  42. Kapuśniak Damian IISa
  43. Świś Sebastian IISb
  44. Ciepla Krzysztof IISa
  45. Kłos Piotr IVSa
  46. Muca Sylwester IIISb
  47. Rataj Robert IIITA
  48. Kwiatkowski Mateusz IISa
  49. Sosnówka Jacek IISb

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom !!!!!!

Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt Mistrzostwa RCEZ w biegach przełajowych chłopców i dziewcząt
Web design by SILAS