MISTRZOSTWA RCEZ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

Świetnie zaprezentowali się nasi reprezentanci w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych, które
11 października odbyły się w Adamowie. Mistrzem województwa w kategorii Licealiada na 3000 metrów został uczeń klasy IIITi Sylwester Pyda. Zaraz za nim na drugiej pozycji dobiegł kolejny nasz przedstawiciel Jakub Bielański z klasy IIITA. Zarówno Sylwek i Kuba dopiero na ostatnich 200 metrach wyprzedzili prowadzącego przez cały bieg Tomasza Pawlickiego
z Chełma. Na czwartej pozycji uplasował się uczeń klasy IIId Łukasz Kaczor, natomiast szóstą lokatę zajął Wojciech Branewski z IIISa.

Dobrze wypadli uczniowie klas pierwszych którzy startowali na 2000 metrów. Szóste miejsce wybiegał Dawid Bernaś z ITi a Kacper Harkot z ISa uplasował się na dziewiątej pozycji.

Za trzy pierwsze miejsca uczniowie otrzymali okazałe medale, natomiast pierwszych sześciu na mecie pamiątkowe dyplomy. Przed naszymi uczniami jeszcze trzy starty tej jesieni. Dobra dyspozycja daje nadzieje na udane występy.