ZDOMINOWALISMY WOJEWÓDZTWO

Pięć dni i dwa znaczące sukcesy odnieśli uczniowie RCEZ w imprezach rangi wojewódzkiej. Do piątkowego zwycięstwa w Lidze LA Chłopców w Zamościu, nasi we wtorek okazali się bezkonkurencyjni w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Obydwa zwycięstwa były zdecydowane i dają nadzieję na kolejne udane starty tym razem rangi ogólnopolskiej.

Po roku przerwy wróciliśmy na I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców (10x1500 metrów), które odbyły się 25 października w Tomaszowie Lub.. W tym przypadku przewaga nad drugą na mecie Białą Podlaska to prawie 50 sekund. Zarówno jedno jak i drugie zwycięstwo zbliża do awansu na zawody ogólnopolskie, które odbędą się prawdopodobnie na wiosnę przyszłego roku. W skład drużyny przełajowców z Elektryka weszli: Jakub Bielański, Łukasz Kaczor, Adrian Birut, Dawid Bernaś, Kamil Szpot, Mateusz Chorębała, Kacper Harkot, Norbert Jargiło, Wojciech Branewski i Sylwester Pyda.

/RCEZ/

Zdominowalismy województwo Zdominowalismy województwo Zdominowalismy województwo Zdominowalismy województwo Zdominowalismy województwo Zdominowalismy województwo Zdominowalismy województwo Zdominowalismy województwo Zdominowalismy województwo Zdominowalismy województwo Zdominowalismy województwo Zdominowalismy województwo Zdominowalismy województwo
Web design by SILAS