ZNOWU NAJLEPSI W WOJEWÓDZTWIE

W środę 18 października nasi uczniowie powtórzyli sukces z ubiegłego i zajęli I miejsce w Wojewódzkiej Lidze LA Chłopców w Puławach. Łącznie RCEZ zdobyło 1247 punktów a przewaga nad drugą szkołą z Puław wyniosła aż 67 oczek.

Środowe zmagania to: biegi na 100, 400 i 1500 metrów; skok w dal; pchnięcie kulą oraz sztafeta 4x100 metrów. Końcowy wynik to suma wyników osiągniętych przez zawodników we wszystkich konkurencjach. Sukces był możliwy tylko dzięki solidnej i wyrównanej drużynie. Najwięcej punktów w drużynie jak i w całych zawodach zdobył Jakub Bielański startujący na 400 metrów. Lekkoatleci RCEZ w tych zawodach wznieśli się na wyżyny swoich możliwości i umiejętności.

Skład zwycięskiej drużyny:

Bieg na 100 metrów: Michał Król (kl. 2 LO), Jarosław Nowak (kl. 3 TE), Kamil Niedźwiecki (kl. 4 TI).
Bieg na 400 metrów: Jakub Bielański (kl. 4 TA), Norbert Jargiło (kl. 4 TM), Patryk Obszański (kl. 3 TE).
Bieg na 1500 metrów: Sylwester Pyda (kl. 4 TI), Dawid Bernaś (kl. 2 TM), Wojciech Branewski (kl. 4 SA).
Skok w dal: Damian Kapuśniak (kl. 3 SA), Grzegorz Rapa (kl. 4 TI), Jakub Grab (kl. 4 TA), Karol Koper (kl. 2 EK).
Pchnięcie kulą: Patryk Widz (kl. 4 TI), Kacper Kość (kl. 2 d) , Jakub Niedźwiecki (kl. 2 SB)
Sztafeta 4 x 100 m: Norbert Jargiło, Kamil Niedźwiecki, Michał Król, Jarosław Nowak.

Adam Osuch

Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie Znowu najlepsi w województwie
Web design by SILAS