Mistrzostwa RCEZ w LA

100 lat Niepodległości-Mistrzostwa RCEZ w LA:

Wtorek 29 maja był dniem rywalizacji sportowej naszych uczniów na szkolnym stadionie. Po raz pierwszy w RCEZ odbyły się Mistrzostwa w LA w aż pięciu konkurencjach. Impreza ta odbyła się z okazji obchodów rocznicy 100 lat odzyskania Niepodległości. Frekwencja była bardzo wysoka, liczba uczestników to ponad 250 osób.

Pogoda dopisała a zacięta rywalizacja toczyła się na 100, 400 (300 dziewczęta) i 1000(600 dziewczęta) metrów, w skoku w dal i pchnięciu kulą. Oprócz wyłonienia najlepszych w poszczególnych konkurencjach, prowadzona była klasyfikacja drużynowa (klasowa).

Najlepiej ze wszystkich klas wśród chłopców zaprezentowała się 1Sb, która ze znaczną przewagą wygrała zawody.
Na drugiej pozycji uplasowała się TM a trzecia lokatę zajęła 3TA. Dziewczęta rywalizowały w rocznikach i wygrały klasy drugie. Miejsce drugie zajęły klasy pierwsze a na najniższym miejscu podium stanęły trzecie.

Mistrzami szkoły wśród chłopców zostali:
Paweł Nalepa 2TE - 100 metrów
Michał Oleszczak 3TA - 400 metrów
Dawid Bernaś 2TM - 1000 metrów
Karol Koper 2EK- skok w dal
Kacper Kość 2d- pchnięcie kulą

Najlepsze dziewczęta:
Karolina Szostak 1Ek - 100 metrów
Joanna Krzos IIEk- 300 metrów
Aleksandra Hołowińska 2TI - 600 metrów
Klaudia Mateja 3Ek - skok w dal
Dominika Tałanda 2Ek - pchnięcie kulą

Szczegółowe wyniki w załączniku.

Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA Mistrzostwa RCEZ w LA
Web design by SILAS