HISTORYCZNE PODIUM DZIEWCZĄT Z RCEZ W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Damska reprezentacja szkoły w składzie Aleksandra Szymanik, Weronika Kowalczyk i Agata Droździel wzięła udział
w zawodach powiatowych w ramach Licealiady w siatkówkę plażową, która odbyła się nad biłgorajskim zalewem. Po zaciętych pojedynkach dziewczęta finalnie zajęły II miejsce co dało im awans do półfinałów wojewódzkich. Z pierwszego miejsca awansowała drużyna ZSBiO.

Duma i radość była tym większa, iż pierwszy raz w historii szkoły dziewczęta awansowały do półfinałów wojewódzkich. Odbyły się one w Kraśniku 28 maja 2018r. Do rozgrywek przystąpiło 5 drużyn z całego rejonu, które wcześniej przeszły eliminacje w swoich powiatach. Profesjonalni sędziowie czuwali nad przebiegiem zawodów. Mimo upału i niesprzyjającego wiatru dziewczęta grały świetnie, walczyły o każdą piłkę i zasłużenie stanęły na III miejscu podium pokonując m.in. reprezentację ZSBiO, którym ustąpiły miejsca w eliminacjach powiatowych.

Gratulujemy serdecznie dziewczętom i życzymy dalszych sukcesów.

Historyczne podium dziewcząt z RCEZ w siatkówce plażowej Historyczne podium dziewcząt z RCEZ w siatkówce plażowej Historyczne podium dziewcząt z RCEZ w siatkówce plażowej Historyczne podium dziewcząt z RCEZ w siatkówce plażowej Historyczne podium dziewcząt z RCEZ w siatkówce plażowej Historyczne podium dziewcząt z RCEZ w siatkówce plażowej Historyczne podium dziewcząt z RCEZ w siatkówce plażowej Historyczne podium dziewcząt z RCEZ w siatkówce plażowej Historyczne podium dziewcząt z RCEZ w siatkówce plażowej Historyczne podium dziewcząt z RCEZ w siatkówce plażowej Historyczne podium dziewcząt z RCEZ w siatkówce plażowej

Agnieszka Iwanek

Web design by SILAS