Samorząd Uczniowski


Proszę czekać...

Samorząd Uczniowski

Skład Samorządu:


Opiekę nad działalnością Samorządu Uczniowskiego Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej z ramienia dyrekcji sprawuje:

wicedyrektor Anna Olszowy

Opiekunowie:

Edyta Pleskacz, Anna Pluta


Lista członków Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020:

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego:
Hubert Mucha 4TM

Zastępca przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego:
Barbara Szarzyńska 2TI

Fotograf:
Tomasz Gajur 3TM, Paweł Lorenz 3TI, Łukasz Darda 4Sa

Kronika:
Weronika Garbacz 2Ek, Adrianna Kusiak 2Ek

Gazetka SU:
Katarzyna Gumiela 2Ek, Paulina Grochowicz 2Ek

Członkowie Samorządu Uczniowskiego
w roku szkolnym 2019/2020:

L.p.

Nazwisko i imię

Klasa

1

Goch Maciej

1ep

2

Grasza Dominika

1ER5

3

Wróbel Martyna

1ER5

4

Bździuch Joanna

1ER5

5

Pyzio Weronika

1ER5

6

Szponar Wiktoria

1ER5

7

Malec Daniel

2TM

8

Adrian Antoni

2TM

9

Tryka Michał

2TM

10

Stanicki Jakub

2TM

11

Franczak Patryk

3TM

12

Gajur Tomasz

3TM

13

Nowak Jakub

3TM

14

Koszarny Kamil

3TM

15

Mucha Hubert

4TM

16

Małek Izabela

1AS5

17

Dziwura Alicja

2AS

18

Kuliński Przemysław

2AS

19

Stec Łukasz

3AI

20

Wryszcz Adrian

3AI

21

Bień Arkadiusz

3AI

22

Blacha Kacper

3AI

23

Król Krzysztof

3AI

24

Machnio Kinga

2Ek

25

Oleszek Anna

2Ek

26

Granda Paulina

2Ek

27

Garbacz Weronika

2Ek

28

Kusiak Adrianna

2Ek

29

Gumiela Katarzyna

2Ek

30

Albiniak Dominika

2Ek

31

Grochowicz Paulina

2Ek

32

Bednarz Kamila

2Ek

33

Rapa Katarzyna

3Ek

34

Zając Martyna

3Ek

35

Bukryj Michał

3Ek

36

Pyda Zuzanna

3Ek

37

Szuper Łucja

3Ek

38

Mirek Emilia

3Ek

39

Welcz Gabriela

3Ek

40

Orzeł Dominika

3Ek

41

Kuczma Katarzyna

4Ek

42

Sołtys Milena

4Ek

43

Ulidowski Przemysław

1TI

44

Szarzyńska Barbara

2TI

45

Okoń Joanna

3TI

46

Stelmach Marcin

3TI

47

Czerwonka Jan

3TI

48

Król Maksymilian

3TI

49

Pieczykolan Paweł

3TI

50

Wyroslak Radosław

2TE

51

Mucha Kamil

2TE

52

Ksiądz Jakub

3TE

53

Furman Gabriela

1Sb5

54

Dzido Dominik

1Sb5

55

Hemerling Kacper

3Sa

56

Świstek Jan

3Sa

57

Patro Jakub

3Sa

58

Kiełbasa Miłosz

3Sa

59

Szabat Bartek

3Sb

60

Darda Łukasz

4Sa

61

Portka Wojciech

2d